Львів і Вроцлав підписали меморандум про співпрацю у напрямку культури

Львів і Вроцлав підписали меморандум про співпрацю у напрямку культури
фото Facebook
Меморандум підписали керівниця ІСК Юлія Хомчин та керівник Strefa Kultury Wrocław — Кшиштоф Май

У четвер, 14 лютого, львівський Інститут стратегії культури та вроцлавська Strefa Kultury (зона культури – укр.) підписали меморандум про співпрацю. Свої підписи під домовленістю поставили керівники Інституту та Strefa Kultury Wrocław – Юлія Хомчин та Кшиштоф Май. Про це повідомили на Facebook-сторінці «Інститут стратегії культури».

Відтепер культурні команди Львова та Вроцлава працюватимуть над створенням спільної україно-польської навчальної платформи для операторів культурного та креативного сектору. У рамках співпраці заплановані лекції, майстер-класи, воркшопи, культурологічні дослідження та конференції. Навчальна платформа забезпечуватиме покращення комунікації та співпраці між культурними інституціями обох країн. А також сприятиме підвищенню рівня довіри між Україною та Польщею.

Додамо, що Інститут стратегії культури Львова почав працювати улітку 2018-го. Його створили для координації процесу реалізації Стратегії розвитку культури Львова. Пріоритетні напрямки діяльності інституту – підвищення ефективності культурних установ, залучення мешканців до творення культурного життя міста, налагодження горизонтальних і вертикальних зв’язків між діячами культури, модернізація системи формальної освіти, підтримка і розвиток неформальної культурної освіти впродовж життя.

Strefa Kultury діє у Вроцлаві із 1990 року. Ця ініціатива здійснювала підготовку і реалізацію програми «Вроцлав – культурна столиця Європи-2016».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук