Львів на вихідні

Львів на вихідні

Головні новини за 06 лютогоНовини Львова, 6 лютого 2014, 20:10 283 0

Ступель з музикантами виконають твори композиторів-романтиків. Музейники виставили фондові ткацькі експонати. Могилати запрезентували 6 спільну виставку.

Трішки романтики для меломанів. Головний диригент Академічного симфонічного оркестру Ілля Ступель з музикантами виконають твори композиторів-романтиків. У Філармонії звучатимуть Італійське капричіо Чайковського, Симфонія № 2 Роберта Шумана та Бетховена Симфонія № 5. Музика, яка виводить зі стресу, навіть революційного, - і надихає.

"Від веретена - до полотна". Музей "Шевченківський гай" запрошує на виставку ткацтва з власних фондів. Музей має понад 90 різноманітних знарядь праці, які використовують при тканні - прялки, куделі, кужівки, веретена. Ці речі музейники звозити з експедицій Покуттям, Буковиною, Гуцульщиною. Найпліднішими стали 70-80 роки: тоді за поїздку науковці могли привезти до двохсот експонатів.

Краса від Могилатів. В Етнографічному музеї сім’я художників запрезентувала 6 спільну виставку. Тут - результати їхніх мандрівок за останні три роки. У рідне село Волосівка, Кам’янець-Подільськ, Карпати. Від Миколи Могилата - гірські пейзажі, його дружини Тетяни - багато квітів, а доньки Наталі - навіть улюблені акварелі. В центрі виставки - полотно-символ Майдану.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук