Львів, напевне, буде одним з кращих приймаючих міст, – Засадний

8 червня 20116673

Рік до старту Євро-2012 – це і причина підбити певні підсумки виконаної роботи за попередні періоди, вважає директор департаменту «Євро-2012» Олег Засадний. «В нас, напевно, буде одне з кращих приймаючих міст», - наголосив він.

Про це ZAXID.NET повідомили в прес-службі Львівської міської ради.

«За цей рік було багато зроблено з точки зору інфраструктури. Стадіон готовий вже на понад 60 %. Майже закінчилося продовження злітно-посадкової смуги, зараз іде реконструкція першої частини. Ми бачимо щодня великі об’єми робіт, які відбуваються. І навіть деколи важко говорити про відсотки виконання, тому що вони щодня міняються.

На сьогоднішній день місто є найуспішнішим у залучені державних коштів, державних інвестицій. Найбільшим інвестором є держава, і найправильнішим. Тому що, коли приходить приватний інвестор, він дбає, в першу чергу, за свій прибуток, коли приходить такий інвестор як держава, то вона має дбати, в першу чергу, за громадян», - розповів Олег Засадний.

«Якщо би не спільна позиція виконавчої влади і депутатського корпусу, то набагато важче було б відстояти інтереси міста у виборі міст-кандидатів і при співпраці з державою.

Насправді цей проект може бути реалізований тільки спільними зусиллями. Немає когось одного, хто відповідає за все. Кожен львів’янин долучився до цього проекту вже і долучиться ще надалі», - розповів Олег Засадний.

Але окрім інфраструктурних компонентів підготовки Львова до прийому матчів Євро-2012, місто активно займається і промоційними проектами, які дозволяють залучати значно більшу кількість туристів.

«Минулого року місто було вперше представлено на міжнародній виставці в Берліні. Зі 180 країн, стенд який представляла Україна, зайняв 6 місце, і Львів був окрасою цього стенду. Спільно з представниками нашого туристичного бізнесу було зроблено дійсно дуже багато: видано довідник по Україні. Такий самий довідник запрезентували минулого тижня по Львову, що теж є єдиним українським містом, яке представлене в такому гарному виданні. За рік до чемпіонату ми впевнені в тому, що все відбудеться дуже добре. В нас, напевно, буде одне з кращих приймаючих міст», - розповів Олег Засадний.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 3

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук