Львів очолив світовий рейтинг найдешевших туристичних міст

Цьогоріч до Львова приїхало 2,5 млн туристів

У рейтингу туристичної компанії «Momondo», який оприлюднило американське видання «Business Insider», Львів посів перше місце серед найдешевших туристичних міст світу. Під час дослідження порівнювались вартість проживання у готелі, проїзд на таксі, а також харчування на двох. Зокрема, за житло у Львові турист заплатить приблизно 25 доларів (656 грн), за вечерю на двох – 5 доларів (131 грн), а 1 км проїзду на таксі всього 20 центів (6 грн).

Друге з 12 місць посідає столиця Косово Приштина, де житло коштує вдвічі більше, ніж у Львові, - 56 доларів (1470 грн). Вартість харчування на двох тут становить трохи більше 5 доларів (140 грн), а 1 км проїзду на таксі – долар (26 грн). Додамо, що Україна не визнає державності самопроголошеної Республіки Косово. На третьому місці столиця Болгарії – Софія, вартість ночівлі у готелі тут коштує 57 доларів (1497 грн), а їжа для двох трохи більше 11 доларів (288 грн).

У Панамі, Греції, Португалії, Боснії, Вірменії та Іспанії середня сума, яку заплатить турист за житло, проїзд та їжу за добу становить 70-80 доларів (1838-2100 грн). У Львові ж всього 31 долар (814 грн).

Найдорожчим у рейтингу «Business Insider» визнано місто Вальпараїсо у Чилі. Воно посіло 12 позицію у рейтингу. Вартість їжі чи проїзду на таксі у Вальпараїсо не дуже відрізняється від інших міст у списку, однак тут за ніч у готелі турист заплатить приблизно 113 доларів (2968 грн).

Додамо, що цьогоріч до Львова приїхало приблизно 2,5 млн гостей. Найчастіше до Львова приїздять українці (65%), а також поляки, німці, американці, білоруси та турки. У середньому турист приїздить до міста на 4 дні і витрачає приблизно 50 євро кожного дня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук