У Львові можуть збудувати канатну дорогу на Високий Замок

ЕкономікаАК, 19 грудня 201647906
У Львові можуть збудувати канатну дорогу на Високий Замок
фото grenoble.fr
Канатна дорога над містом у французькому Греноблі

Будівництво канатної дороги на Високий Замок цілком можливе, а Львів, у випадку втілення цього проекту, стане «туристичною Меккою». Про це 19 грудня заявив у ході обговорення у львівському Центрі міської історії Міхель Допельмаєр, власник компанії «Doppelmayr», один зі світових експертів у розвитку мобільності у містах, що входять в спадщину ЮНЕСКО.

За словами головного архітектора Львова Юліана Чаплінського, у Львові поки що немає конкретних проектів щодо створення канатної дороги: є лише ініціативи та гіпотези. Наприклад, ініціатива щодо облаштування канатної дороги до Високого Замку була від мешканців Підзамче.

Як повідомляє «Твоє місто», є доручення від міського голови щодо створення робочої групи, яка досліджувала б це питання. «За роки незалежності жодне місто в Україні не втілило такий проект. Я би був дуже втішений, якби Львову це вдалося», – додав головний архітектор Львова Юліан Чаплінський.

Міхель Допельмаєр, власник компанії «Doppelmayr», один зі світових експертів у розвитку мобільності у містах, що входять в спадщину ЮНЕСКО, озвучив думку, що у Львові втілити такий проект можливо.

«В Україні немає канатних доріг. Львів стане «туристичною меккою», якщо зробить це. Це приємний і простий спосіб дістатися з однієї точки в іншу. Проте це водночас і зовсім новий вид транспорту, який ще не всі розуміють», – зазначає Міхель Допельмаєр.

За його словами, для обслуговування витягу на Високий Замок необхідно буде до 10-ти кабінок та 10-15 осіб, які б обслуговували канатну дорогу. «Це набагато дешевше, аніж обслуговування трамвайної колії, – каже він. – Однак, треба зацікавити не лише туристів, а й львів’ян: щоб вони купували абонементи».

На запитання, скільки для Львова вартуватиме будівництво канатної дороги на Високий Замок, представники компанії чіткої відповіді не дали. За словами Валерія Яшина, менеджера з продажів компанії, у різних країнах вартість створення канатної дороги буде різнитися. «Однак стандарти однакові, – додав він. – Ми використовуємо два термінали. Усе залежить від того, наскільки вони далеко один від одного. На ціну також впливатиме інфраструктура навколо, дизайн кабінок, їх кількість, протяжність лінії».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук