Львів отримав €27,5 млн на модернізацію очисних споруд

За європейські кошти в місті встановлять ТЕС, яка працюватиме на біогазі стічних вод

Львів отримав €27,5 млн на модернізацію очисних споруд

Сьогодні, 29 січня, Львівська міськрада підписала угоду з ЄБРР, Північною екологічною фінансовою корпорацією (НЕФКО) і Східноєвропейським партнерством у сфері енергоефективності та екології (E5P) про виділення Львову €27,5 млн на покращення послуг з очищення стічних вод у місті.

Із цієї суми кредит ЄБРР становить до €15 млн, кредит НЕФКО - €5 млн, а також до €7,5 млн - інвестиційний грант E5P, основним донором якого є Європейський Союз, йдеться в прес-релізі ЄБРР.

Для збільшення зображення клікніть на нього

Новий проект дозволить «Львівводоканалу» реконструювати і модернізувати інфраструктуру очищення стічних вод, а також встановити потужності для виробництва біогазу та когенерації. Внаслідок реалізації проекту очікується значна економія енергії та підвищення якості послуг.

Зокрема буде встановлено теплоелектростанцію, яка функціонуватиме на біогазі стічних вод і вироблятиме до 39400 МВтг електроенергії на рік, що забезпечить істотну економію енергії для компанії, а також скорочення викидів парникових газів приблизно на 128 600 тонн в еквіваленті CO₂. Позитивний вплив на екологію міста і регіону також забезпечить встановлення пісковловлювачів і станції хімічного осадження, що сприятиме кращому очищенню стічних вод у м. Львові та скороченню викидів у річку Полтву.

Додамо, що загальна вартість проекту модернізації очисних споруд у Львові становить €31,5 млн, з них €4 млн - це місцевий внесок.

Нагадаємо, про намір підписати угоду з ЄБРР задля отримання коштів на усунення неприємного запаху в місті міський голова Львова Андрій Садовий заявляв у жовтні 2015 року. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук