Львів отримав 400 тис на лікування і реабілітацію майданівців

СуспільствоІрина Знась, 27 червня 20141260

Область виділила Львівській міській раді 400 тисяч грн. на реабілітацію постраждалих під час Революції гідності. Відповідне рішення про зміни до бюджету на 2014 рік прийняв у п’ятницю, 27 червня, виконавчий комітет ЛМР.

Відповідно до змін, управлінню охорони здоров’я львівської міськради виділили субвенції з обласного бюджету розміром у 400 тисяч гривень на забезпечення лікування та реабілітації осіб, які постраждали внаслідок Революції гідності.

Зокрема, йдеться про майданівців, які лікувались чи проходять реабілітацію у комунальній міській клінічній лікарні швидкої допомоги та комунальній 8 міській лікарні Львова.

Також у рішенні вказано про виділення департаменту житлового господарства та інфраструктури 11,1 тисяч гривень за рахунок зменшення видатків, передбачених на виконавчий комітет Львова. Ще 25,2 тисяч гривень, виділили управлінню з питань надзвичайних ситуацій – кошти мають покрити заробітну плану додаткового працівника, якого взяли на місце мобілізованого до лав української армії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук