Львів отримав 400 тис на лікування і реабілітацію майданівців

Область виділила Львівській міській раді 400 тисяч грн. на реабілітацію постраждалих під час Революції гідності. Відповідне рішення про зміни до бюджету на 2014 рік прийняв у п’ятницю, 27 червня, виконавчий комітет ЛМР.

Відповідно до змін, управлінню охорони здоров’я львівської міськради виділили субвенції з обласного бюджету розміром у 400 тисяч гривень на забезпечення лікування та реабілітації осіб, які постраждали внаслідок Революції гідності.

Зокрема, йдеться про майданівців, які лікувались чи проходять реабілітацію у комунальній міській клінічній лікарні швидкої допомоги та комунальній 8 міській лікарні Львова.

Також у рішенні вказано про виділення департаменту житлового господарства та інфраструктури 11,1 тисяч гривень за рахунок зменшення видатків, передбачених на виконавчий комітет Львова. Ще 25,2 тисяч гривень, виділили управлінню з питань надзвичайних ситуацій – кошти мають покрити заробітну плану додаткового працівника, якого взяли на місце мобілізованого до лав української армії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук