Львів отримав майже ₴40 млн на розвиток медицини та освіти

СуспільствоІрина Скіць, 28 вересня 20153010

Сьогодні, 28 вересня, на черговому засіданні виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв зміни до міського бюджету. Зокрема погодив надходження до міського бюджету майже ₴40 млн державних субвенцій та понад ₴34 млн доходів з продажу підакцизних товарів.

Згідно з рішенням виконкому, з майже ₴40 млн державних субвенцій на освіту передбачено ₴19,35 млн, медицину – майже ₴15,5 млн, на будівництво житла для сімей загиблих учасників АТО – ₴4,62 млн.

За його словами, до міського бюджету надійшло з державного бюджету ₴7,1 млн на підготовку до виборів, ₴5 млн – на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку. 

Відповідно до внесених змін чиновник запропонував:

  • додати управлінню адміністративних ресурсів надати 1 926 000 грн;
  • адміністративно-господарському управлінню – 186 500 грн на облаштування центру надання адмінпослуг;
  • управлінню комунальної власності – 79 тис. грн на відшкодування компенсації за невикористану відпустку працівника – 325 днів; 
  • департаменту гуманітарної політики – 750 000 на підготовку та проведення чемпіонату світу з шахів у місті Львові;
  • управлінню соціального захисту виділили 2 млн 520 тис для виплати одноразової матеріальної допомоги на оздоровлення та відпочинок 900 дітей учасників АТО.

«І ще 56 тисяч виділити управлінню «Секретаріат ради» на ремонт обладнання зали засідань. Також передати із загального фонду 20 млн на нові електрони, поки що просто поставити в необхідні видатки», - сказав директор департаменту фінансової політики Олег Іщук.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук