Львів почує Бетховена і Брукнера у виконанні оркестру «K&K Philharmoniker»

Здебільшого музиканти гастролюють за кордоном, а 20 листопада дадуть концерт у Львові

КультураМарічка Крижанівська, 15 листопада 2018, 17:41 361 0

У Львівській філармонії оркестр «K&K Philharmoniker» виконає симфонії Бетховена і Брукнера. Їх чули у королівських залах, на престижних сценах Скандинавії, південної і західної Європи. І вельми рідко вони концертують в Україні. Оркестр «K&K Philharmoniker» виступить у Львівській філармонії 20 листопада із симфоніями Бетховена і Брукнера.

Симфонічний оркестр «K&K Philharmoniker» – львівські музиканти, яким диригує австрієць Маттіас Георг Кендлінгер, який 16 років тому заснував цей колектив. Відтоді колектив більше гастролює за кордоном. Але наступного тижня оркестр даватиме концерт у Львові.

Слухачі почують масивного і величного австрійського композитора Антона Брукнера, його симфонію № 7. Перша частина цього твору автору наснилася, іншу частину він присвятив Вагнеру.

«Для мене у творчості Брукнера важливе те, що він був дуже свободолюбним. Цю симфонію він написав у горах і я вважаю, що він присвятив цей твір усім вільним людям», – розповів засновник і художній керівник оркестру Маттіас Георг Кендлінгер.

Брукнера у концерті поєднають із Бетховеном. Диригуватиме син Маттіаса Максиміліан Кендлінгер. Уперше він диригував оркестром ще у 13 років. Тепер повернувся з війська і захотів виконати саме симфонію №6 Бетховена, про спокій сільського життя.

«Я вибрав цю симфонію, тому що я походжу з гірської сільської місцевості, а у цьому творі якраз йдеться про землю, простих людей, а ще про Баха і бурю. Тому вона мені дуже близька», – зізнався Максиміліан Кендлінгер.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук