Львів посів друге місце за темпами будівництва житла в Україні

Економіка9 січня 20117115

Після падіння обсягів будівельної індустрії в 2008-2009 кризових роках (за різними підрахунками - від 58% до 63%) очікуваного приросту минулого року не відбулося, навпаки, відмінусовано ще 15%. Тим не менше Львів – на другому місці в Україні за темпами відновлення будівництва житла.

Проектно-інформаційна система BAU-data, що дозволяє моніторити стан будівельного ринку України, в 2010 році зафіксувала понад 2500 об'єктів житлового будівництва. Відповідно до цього моніторингу, Львів посів друге місце після Києва за темпами планування я будівництва житлових об’єктів, - інформує Багнет.

Так, у травні у Львові та Західній Україні будувалося 68 і планувалося до споруди 28 житлових об'єктів, а в Донецьку і Донбасі - всього 8 і 3 відповідно. Показники жовтня: у Львові та Західній Україні будується 53 об'єкти, планується 20, в Донецьку і Донбасі - 5 і 8 відповідно. В Одесі і Таврії в серпні і зовсім не планували будувати жодного житлового об'єкту. У Дніпропетровську та Подніпров'ї в листопаді теж спланували лише два об'єкти. У результаті за підсумками року: у Львові та Західній Україні зафіксовано "в дії" понад 500 об'єктів житла, в Донецьку і на Донбасі - лише 127.

Трошки краще виглядає житлова будівельна індустрія в Дніпропетровську і Подніпров'я - 175 об'єктів, на третьому місці після Києва і Львова - Харків і Слобожанщина (276 об'єктів).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук