Львів представлятимуть в ІССА

19 червня на сесії Львівської міської ради було ухвалено рішення про представлення Львова в ІССА. Відтак ЛКП «Агенція з підготовки подій» отримала дозвіл на вступ до Міжнародної асоціації конгресів та конференцій ІССА, де представлятиме інтереси сфери ділової гостинності міста на міжнародному рівні.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Львівської міськради.

«ICCA – це одна з найвизначніших організацій у галузі організації та проведення міжнародних зустрічей. Будучи членом ІССА, Львів вийде на міжнародний ринок ділових зустрічей, а також зможе почерпнути нові знання для розвитку Львова у сфері ділової гостинності», – зазначила директор ЛКП «Агенція з підготовки подій» Ліна Остапчук.

Відтак додала, що вступ до цієї престижної міжнародної організації стане знаком якості для міста та ЛКП «Агенції з підготовки подій» і дасть потужний сигнал для іноземних та вітчизняних організаторів заходів про можливості проведення нових бізнес-подій у Львові.

Довідка. Міжнародна асоціація конгресів та конференцій ІССА є безприбутковою організацією торгівлі, основною метою якої є підтримка глобального спілкування в різних галузях, дозволяючи його членам створювати і підтримувати рівну конкуренцію. ICCA нараховує понад 900 членів у 86 різних країнах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук