Львів приймає естафету благодійної акції «Тонна добрих речей»

Сьогодні, 23 грудня, Львів приймає естафету у всеукраїнській благодійній акції «Тонна добрих речей». Добрі речі готові прийняти осередки, які займаються допомогою воїнам в АТО, та надійні громадські організації, які допомагають незахищеним верствам населення. Запланований обсяг гуманітарної допомоги – 1000 кг.

Благодійна акція «Тонна добрих речей», що вже охопила чотири регіони України, розпочалась цього літа. Ініціаторами виступили проекти «Добрі речі» та «Плюс один». Останній належить Міжнародному благодійному фонду Гарних справ, передає прес-служба Львівської міськради.

Задум організаторів полягав в тому, щоб зібрати гуманітарну допомогу для дитячих будинків та інтернатів, а також багатодітних родин, біженців та людей похилого віку. Для цього в містах України відкрили точки збору, де в спеціальних пакетах учасники залишали свої старі, але ще хороші іграшки, одяг, взуття, книги тощо. Акція вже відбулась в Одесі, Луцьку, Києві та Мукачево.

У результаті акції в кожному з чотирьох регіонів було зібрано власну тонну добрих речей. Із цього приводу 23 грудня підіб’ють підсумки. Тоді ж буде оголошено й про передачу естафети до фінального учасника – міста Львова.

«Ми розуміємо, що у Львові, насправді, дуже якісно розвинута платформа місць, де можна принести ці речі. Це товариство Червоного хреста, Центр допомоги вагітним у кризових ситуаціях, християнське кафе «Витанія», ГО «Оселя», Центр обліку та нічного перебування громадян і, звичайно, центри, які допомагають бійцям АТО», – зазначив заступник начальника управління міжвідомчої координації ЛМР Антон Шишкін.

За його словами, ці пакети розмістять в шести Центрах надання адміністративних послуг у кожному районі Львова. До кожного пакета буде доданий флаєр з інформацією, куди можна здати ці корисні речі. Початок самої акції заплановано на завтра після обіду, а сьогодні очікують отримати усі пакети. Для початку, це буде близько 400 штук, далі кількість збільшуватимуть, відповідно до потреб.

У Львові пакети для добрих речей можна буде взяти в районних адміністраціях. До кожного пакету «Добрі речі» буде додано список місць, куди можна їх занести.

Окрім того, з інформацією про те, куди і які речі приносити можна ознайомитися на сайті ЛМР.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук