Львів стає центром бізнес-подій у сфері взуття

З 24 по 27 листопада у ВЦ “Південний-EXPO” відбудеться найбільша в Західній Україні спеціалізована гуртова виставка взуття, шкіри та аксесуарів.

Суспільствореклама, 12 листопада 20158720

На дворі ще осінь, а на виставці взуття вже весна-літо.

“GalychynaShoesExpo” презентує нові колекції “весна-літо 2016” від виробників України, Польщі, Туреччини, Китаю.

   Купувати “MadeinUkraine” вже не тільки модно, а навіть престижно. Споживачі обирають товари вітчизняного виробника, бо це стильно і комфортно. Українські підприємства взуття завоювали прихильність покупців не стільки низькою ціною, скільки високою якістю та сучасним дизайном.

   Вже вдруге у Львові відбудеться спеціалізована гуртова виставка взуття “GalychynaShoesExpo”. «На виставці представлять колекції весна-літо 2016. Це перші покази в Україні, і підприємці роздрібної торгівлі Західної України вже у січні будуть мати повний асортимент товарів у своїх магазинах.Для виробників - це гарний шанс випередити конкурентів.»— каже директор ExpoZahidpromotion Геннадій Пасхін.

   На цій виставці збільшилася кількість експонентів, будуть нові, але досить відомі в Україні компанії — Konors (Харків), Viko, Gloria, LIV company (Дніпропетровськ), Kadar (Луцьк). Також на виставці будуть представники Польщі, Туреччини, Китаю. Імпортери не бажають втрачати позицій на українському ринку взуття, а в результаті це йде на користь споживачам, які отримують якісний продукт за доступними цінами. 

    Вже зараз можна сказати, що “GalychynaShoesExpo” має велике значення для розвитку Львова, як центру міжнародної торгівлі у Східній Европі та бізнес-туризму. Близкість до кордонів Білорусі, Польщі, Словачини та Угорщини дають можливість очікувати гуртових покупців цих країн та доступу до великого ринку ЕС для наших виробників. Також подібні промислові виставки відіграють важливу роль в економіці для пожвавлення внутрішнього товарообігу країни.

   Прийшов час перезавантаження та перерозподілу ринку взуття у Західній Україні. У боротьбі за споживача підвищується якість, та робиться все можливе для зниження собівартості. Не останню роль відіграє зменшення витрат в сфері логістики та маркетингу. Саме це завдання допомагає реалізувати виставка “GalychynaShoesExpo” як для виробників, так і для мереж продажу. 

   Вітчизняні виробники взуття надають кращі пропозиції для роздрібних продавців, ніж іноземні компанії такого типу. Тільки мега-корпорації та преміум-бренди витримують натиск з боку українських підприємств взуття, адже якість наших фабрик на найвищому рівні. Це не дивно, бо майже всі вони мають найсучасніше обладнання, доступ до передових технологій і давно вже не спостерігачі у світі моди та дизайну. Українські підприємства швидко вчаться і мобільно пристосовуються до обставин, переймають досвід у світових лідерів сфери взуття. Такі потужні компанії, як Nivelle, Foletti, AriAndano (Харків), Avis (Бровари), Mida (Запоріжжя) — є сильними брендами, які не бояться конкуренції, а сприймають виклик, як можливість для розвитку і підтверджують свою репутацію, а в цілому виграють усі — і виробники, і покупці. На виставці мають гарну можливість заявити про себе нові молоді компанії, а також  підприємства малого та середнього бізнесу, які пропонують ексклюзивну продукцію, але не мають можливості для розвитку особистих мереж продажу.

  За підсумками минулої виставки асортимент магазинів взуття Львова, Івано-Франківська, Тернополя та інших міст Західної України поповнився продукцією її експонетів.”Особливо приємно для нас, як організаторів “GalychynaShoesExpo”, що велика кількість підприємців з невеликих міст отримали доступ безпосередньо до виробників і зможуть зменшити свої витрати на закупи та вивільнять час, який гаяли на пошуки гідного товару” - каже Геннадій Пасхін.  Задоволені всі — і виробники, і продавці, і споживачі. Перші отримали замовлення і нових клієнтів, другі — товар за ціною нижче імпортного та кращі умови співпраці, треті — гарні враження від покупки.

   Крім жіночого та чоловічого взуття на виставці буде представлено колекції дитячого взуття українського виробництва ТОПС (Харків) та імпортного від компанії Blooms&Jamp, сумки та галантерея, шкіра та комплектуючі для виробництва. Виставка буде цікавою для підприємців взуттевої промисловості, власників магазинів, гуртівень, торгових точок. На сьогодні — це найважливіша, найбільш значима подія у сфері виробництва та продажу взуття. Це - вершина, квінтесенція творчого процесу виготовлення і виходу на ринок колекцій взуття та галантереї, плід багатьох зусиль колективів менеджерів, маркетологів, дизайнерів, технологів та простих робітників. Ми можемо порівняти дану подію з Гала-концертом найкращих виконавців. Пропустити, таку подію в бізнесі — означає надати перевагу конкурентам, яку ви вже не зможете нівелювати.  

   “GalychynaShoesExpo” відбудеться за адресою м. Львів, вул. Щирецька 36, виставковий центр “Південний-EXPO”.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук