"Львів" тренується

"Львів" тренується

Головні новини за 11 червняНовини Львова, 11 червня 2014, 19:50 0

Вони готові затримувати терористів, хоча наразі ввечері патрулюють вулиці Львова, а вранці тренуються. Бійці батальйону особливого призначення «Львів» навчаються стріляти та знешкоджувати злочинців. Вже зараз у підрозділі 220 людей. Загалом, у батальйоні має служити п'ять сотень. Кандидатів іще добирають.

Із фінансуванням патрульної служби вже виникають проблеми. Контрактникам не вистачає бронежилетів та касок. 

Під пильним наглядом інструктора хлопці проводять спецоперацію із затримання двох терористів. Працюють у групах по шість людей. Для них головне - безпека, тож обов'язково слідкують одне за одним.

Тренуються без зброї. Тут головне, правильно рухатись. Стріляють за кілька метрів звідти.

Обов'язковий пункт програми - фізпідготовка: біг, смуга перешкод та підтягування. Щонайменше 15 разів.

Перед тим, як потрапити до батальйону, хлопці пройшли ретельний відбір. Тож прогресують у навчанні швидко.

Ввечері хлопців вже залучають до охорони правопорядку. Зараз їх трохи більше двох сотень. Втім, незабаром батальйон поповниться новими новими бійцями.

Наразі, батальйон залишають у Львові, втім за потреби поїдуть і в інші регіони. Хлопці зізнаються: попри страх вже морально готуються, їхати на Схід. Адже йшли сюди захищати Батьківщину.

Попри бойовий дух, хлопці, що служать у батальйоні "Львів" практично беззахисні. Не вистачає бронежилетів та касок. Аби хоч якось допомогти, 45 шоломів привезли львівські активісти.

Обіцяють, ще тридцять. Більше двохсот небайдужих три дні перевозили через кордон амуніцію, яка розійшлась по різних частинах.  

Керівництво батальйону вже звернулось в обласну адміністрацію та міністерство внутрішніх справ із проханням допомогти із засобами захисту. Однак, за допомогу від спонсорів чи приватних осіб, будуть лише вдячні. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук