Львів вирішив позичити 200 млн грн для підготовки до Євро-2012
Сьогодні, 24 січня, депутати Львівської міської ради проголосували за випуск облігацій місцевої позики м. Львова на 2008 рік. Обсяг випуску облігацій - 200 млн грн, їх номінальна вартість - 10 тисяч гривень, термін обігу - 5 років, розмір процентного доходу - не більше 12%, періодичність виплати - раз на квартал.
Як розповів журналістам міський голова Львова Андрій Садовий, за отримані від випуску облігації місто планує будувати об’єкти до Євро-2012. "Це позитивний крок, бо випуск облігацій означає довіру до міста і його ліквідність", - наголосив мер, додавши, що тендер на розміщення облігацій буде оголошено найближчим часом.
Водночас голова постійної депутатської комісії фінансів та планування бюджету Львівської міської ради Андрій Стецьків зазначив, що рішення про випуск облігацій - це лише перший крок. "Його ще має погодити Кабмін", - заявив він.
Андрій Стецьків вважає, що випуском облігацій Львів "підстраховується, аби втримати своє політичне лице". "Нам відомо, наприклад, що Харків - запасне місто до Євро-2012 - позичив 600 млн грн. Ми повинні підстрахуватися на випадок, коли не отримаємо державних субвенцій на об’єкти до Євро-2012", - резюмував він.