Львів закупив чотири вуличні порохотяги, три евакуатори і п'ять снігоочищувачів

Таку кількість машин для прибирання вулиць місто закупило вперше

Головні новини Львова 23.07Зореслава Губарь, 23 липня, 14:21 1297 1

У Львові закупили техніку для прибирання міста взимку та влітку. Загалом придбали 13 одиниць техніки: п'ять мультифункціональних МАЗів, які можна використовувати для очищення вулиць від снігу, два великі порохотяги, два малі порохотяги, три евакуатори та один трактор. Загалом місто витратило на техніку 40,9 млн грн. Малі порохотяги місто закупило вперше, досі користувалися лише великими.

«Це вперше в місті Львові закуплені малі порохотяги, вони мають можливість поглинути 1,7 кубів пилюки. Ці порохотяги також можуть мити зупинки, можуть мити смітники, стовпи, тобто вони є універсальними і також вони є дуже потужними», ‒ зазначила Ірина Маруняк, заступниця міського голови з питань ЖКГ.

Техніку взяли у лізинг.

«Основні умови цього лізингу такі: ми видали його під 19% річних. Насправді, на сьогоднішній день, це найкраща пропозиція, яка є у цьому сегменті банківських продуктів. Лізинг дали терміном на три роки», – розповів директор Львівської обласної дирекції «Укргазбанку» Олег Василишин.

Техніку розприділять між усіма районами. У ШРП кажуть, машини значно полегшать роботу комунальникам.

«Це дуже розвантажує робочі руки тих прибиральників. Набагато ефективніше прибирання власне зимою. Така техніка нам дуже потрібна», ‒ додав Володимир Гордєєв, директор Шевченківського ШРП.

фото прес-служби ЛМР

«Ця техніка дуже потрібна. Я не пригадую, щоб ми одноразово купували так багато якісної та сучасної техніки, бо завжди була проблема з коштами. Тут ми таку можливість знайшли, переконали депутатський корпус. Без тої техніки наводити порядок в місті важко», — зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Ще цього року місто збирається закупити снігоприбиральної техніки ще на 30 мільйонів гривень. Зараз у Львові є 146 одиниць техніки, з них 121 одиниця – снігоприбиральна.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук