Львів закупив перші експрес-тести для діагностування коронавірусу

СуспільствоОрися Шиян, 13 березня32451
25 тестів ЛШМД закупила самостійно

До Львова прибули перші 25 тестів, якими можна діагностувати захворювання на коронавірус. Їх доставили у міську клінічну лікарню швидкої допомоги. Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

Загалом лікарня замовила декілька тисяч тестів, наразі прибули перші 25, інші мають доставити найближчим часом. Експрес-тести керівництво лікарні закупило самостійно, уточнив мер міста.

Якщо в пацієнта будуть симптоми захворювання, спочатку його перевірять на грип. Якщо ж він не підтвердиться, тоді за допомогою тесту діагностуватимуть коронавірус.

Також місто виділило 50 млн грн для закупівлі апаратів штучної вентиляції легень та іншого медобладнання і облаштування у лікарнях додаткових ліжкомісць.

Нагадаємо, медзакладом, в якому лікуватимуть ймовірних пацієнтів, інфікованих коронавірусом, у Львові визначили обласну інфекційну лікарню. У випадку великої кількості хворих на коронавірус на Львівщині хворих прийматимуть ще інші медзаклади міста та області.

З 12 березня у Львові та області запровадили карантин. Всі навчальні, розважальні заклади закрили. Громадський транспорт, зупинки, під'їзди будинків і вулиці посилено дезінфікують. Від 13 березня у Львові заборонені будь-які масові заходи, конференції, форуми, а зібрання до 50 осіб дозволене лише для необхідності забезпечення життєдіяльності міста.

У п'ятницю, 13 березня, від коронавірусу в Україні померла перша жертва. Це 71-річна пацієнтка з Радомишля Житомирської області.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук