Львів знову зайнявся проблемами незрячих

У Львівській обласній організації Українське товариство сліпих після річної перерви, зумовленої змінами у законодавстві, відновила роботу служба супроводу незрячих.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Львівської міської ради.

"У рамках цієї співпраці незрячим надаються також юридичні, психологічні та реабілітаційні послуги. Це унезалежнює людей з порушеннями функції зору, дає можливість їм вийти за межі власного помешкання, самостійно вирішувати особисті питання, робити покупки чи навіть відвідувати театр або концерт", - пояснила керівник Львівської обласної організації УТОС Любов Кукуруза.

Люди, які допомагають незрячим, навчаються на спеціальних тренінгах. "Світ незрячих – це світ темряви й невідомості. Відповідно, ми як громада повинні підтримувати їх і допомагати долати життєві виклики, які трапилися на їх життєвому шляху", - додав в. о. начальника управління соціального захисту Львівської міської ради Ігор Кобрин.

Львівська обласна організація УТОС сьогодні має шість осередків, до яких входять 2364 громадяни. Активісти захищають інтереси інвалідів зору, інтегрують їх у суспільство, соціально-трудову, медичну і психологічну реабілітацію.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук