Lviv Social Media Camp 2012 готує учасникам подарунки
Учасники конференції Lviv Social Media Camp 2012 отримають гарні подарунки. Про це повідомляють організатори конференції.
Так, кожен, хто зареєструється до участі у конференції, отримає на електронну пошту лист з літерою. Потрібно знайти ще 2 учасників з такою ж літерою та заповнити форму на сайті.
Розігруються 10 квитків в аквапарк «Пляж», 10 квитків в «Планета Кіно», 10 квитків на after-party у клубі «Метро» та 10 відео-записів з конференції Lviv Social Media Camp 2012.
Зазначимо, конференція, яка відбудеться 18 лютого, присвячена соціальним мережам. Її проводять для Інтернет-маркетологів, директорів з маркетингу, блогерів, журналістів, розробників додатків під Facebook та Vkontakte, та усіх, чия робота пов’язана із використанням соціальних мереж.
Не пропустіть найважливіше Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google«Соціальні мережі дуже швидко розвиваються, ними починають масово користуватися, вони можуть бути прикладом активізації громади, адже набагато швидше доносять інформацію, ніж сучасні медіа. На конференції, у котрій візьмуть участь 400 учасників, ми пояснимо, як правильно користуватися соціальними мережами», – розповів координатор конференції Ростислав Чайка.
На конференції обговорюватиметься використання соціальної мережі для бізнесу; техніки вірусного маркетингу в соціальних мережах; приклади створення і менеджменту власних медіа-носіїв в соціальних медіа; продаж і просування власних товарів і послуг в соціальних мережах; тенденції і новинки соціальних мереж в 2011 році тощо.