Львівські перевізники отримають ₴87,8 млн компенсації за перевезення пільговиків

ЕкономікаОрися Шиян, 19 лютого 20166070
Львівські перевізники отримають ₴87,8 млн компенсації за перевезення пільговиків
фото ZAXID.NET

Для компенсації перевезення пільгових категорій у громадському транспорті для Львівської області передбачено виділити 87,8 мільйонів гривень.

18 лютого Верховна Рада України прийняла законопроект №4024, яким відновила компенсацію за перевезення пільговиків. На ці потреби депутати виділили 1,9 млрд гривень, передає прес-служба Львівської ОДА.

Компенсація витрат за проїзд пільговиків у громадському транспорті буде здійснюватися за рахунок перерозподілу коштів у державному бюджеті. Відповідно до прийнятого закону, місцеві бюджети на цю мету отримають понад 1,9 млрд гривень з коштів субвенції, передбаченої для надання пільг та житлових субсидій населенню.

До цього часу фінансування витрат громадського транспорту від перевезення пільговиків у держбюджеті на 2016 рік не передбачалось.

Нагадаємо, 11 лютого на сесії Львівської міськради депутати звернутись до уряду, аби відновили скасовані нещодавно державні субвенції на перевезення пільговиків у громадському транспорті. Адже скасування цих субвенцій призвело до того, що частина перевізників відмовилась перевозити пасажирів пільгових категорій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук