На Львівщині просять безкоштовно перевозити вояків УПА та політв’язнів

Головні новини Львова 16.02Оксана Лабойко, 16 лютого 2016, 16:23 340 0

Воїнам УПА та політв'язням – безкоштовний проїзд у громадському транспорті. Таку пропозицію висунула Львівська обласна рада під час сесії 16 лютого. Депутати вважають несправедливим, що учасники національно-визвольних змагань не мають пільг. Втім зобов'язати перевізників не брати грошей з ветеранів депутати не можуть, доки не буде грошей на компенсацію пільгового проїзду.

«Треба розуміти, що обласна рада в даному випадку не передбачає джерела покриття витрат перевізникам. Тому рішення обласної ради мало би спонукати органи місцевого самоврядування, в даному випадку обласну державну адміністрацію в пошуках відповідних ресурсів», – пояснив голова транспортної комісії Львівської обласної ради Михайло Сидорович.

Щоправда в «Асоціації перевізників Львівщини» кажуть, що наразі про таку ініціативу нічого не знають. Тож кожне підприємство вирішуватиме самостійно, як діяти у цій ситуації.

«Влада, приймаючи таке рішення, має пояснити людям, що грошей на компенсацію пільгового проїзду нема. І якщо перевізник надає таку послугу, то це є за рахунок його власних грошей, які могли б піти на оновлення автопарку, розвиток підприємства, покращення надання послуг перевезення. Але в нас ніхто нікому цього не пояснює. «Натравляють» людей на перевізників, що ті такі погані. Ми можемо ще десять категорій пільговиків придумати, але це не правильно. Нам цього року обіцяють приблизно 50 мільйонів гривень на компенсацію пільгового проїзду, коли реально ми возимо десь на 350 мільйонів. Але я не маю права сказати, що ми не будемо возити, кожен директор буде приймати рішення для себе», – наголосив голова «Асоціації перевізників Львівщини» Іван Велійка.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук