Львівщина увійшла до трійки лідерів за кількістю зареєстрованих учасників ЗНО

Львівщина увійшла до трійки лідерів за кількістю зареєстрованих учасників ЗНО
фото ZAXID.NET

Український центр оцінювання якості освіти підбив перші підсумки реєстрації для участі в ЗНО. Реєстрація тривала з 6 лютого до 19 березня 2018 року. Станом на 4 квітня 2018 року для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні зареєструвалися 335 472 учні.

Найбільше абітурієнтів проходитимуть зовнішнє незалежне оцінювання в Києві – у столиці зареєструвалося 28 438 випускників. У Львівській області складати ЗНО зголосилося 21 373 школярів. Таким чином за кількістю абітурієнтів Львівщина опинилася на третьому місці після Дніпропетровської області.

Найбільше львівських абітурієнтів зареєструвалося на ЗНО з української мови і літератури – 21 162 учнів. Тести з історії складатимуть 11 049 випускників шкіл. Приблизно однакова кількість осіб зголосилася складати ЗНО з англійської мови і математики – таких 7290 і 7232 відповідно.

Для окремих категорій вступників передбачений додатковий період реєстрації. Учасники антитерористичної операції, особи, які проживають на тимчасово окупованих територіях, а також ті, хто перебуває в установах виконання покарань, зможуть зареєструватися на ЗНО впродовж 3 – 21 травня 2018 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук