Пробне ЗНО з англійської мови у Львові зірвали через браковані диски

Пробне тестування, за яке школярі платили гроші, провалилось у Львівській, Рівненській та Волинській областях

СуспільствоСофія Лазуркевич, 31 березня 2018485710

У суботу, 31 березня, у Львові та області учні складали пробне ЗНО з англійської мови. Однак через неякісне технічне забезпечення тестування було зірване. Про це повідомив Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти (ЛРЦОЯО), а також учні, яким не вдалося пройти ЗНО.

«Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти приносить вибачення за неякісне технічне забезпечення частини «Розуміння мови на слух (аудіювання)» з англійської мови. Усім учасникам цього тестування буде продовжено термін введення результатів з даного предмета до 03 квітня 2018 року», – йдеться у повідомленні ЛРЦОЯО у Facebook.

Зірване тестування через неякісний запис на дисках ZAXID.NET також підтвердили кілька учнів львівських шкіл, що проходили 31 березня пробне ЗНОз англійської мови. За словами однієї із школярок, учасники ЗНО змогли послухати лише два з трьох завдань з аудіювання (сприйняття мови на слух), третє завдання на диску було відсутнє.

За тестування, яке складалось з аудіювання, читання, граматики та написання твору, учні платили по 134 грн, про повернення яких наразі не йдеться.

Окрім Львівщини, тестування також було зірване у Рівненській та Волинській областях.

У ЛРЦОЯО стверджують, що вперше записували диски у таких масштабах (470 штук) та не переслухали запис до кінця. Відтак школярі не змогли скласти аудіювання.

Варто зауважити, що браковані записи були поширені у всіх трьох областях, де ЗНО організовує ЛРЦОЯО – у Львівській, Волинській і Рівненській областях. Тобто усі 470 дисків із записом завдання з аудіювання виявились бракованими.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук