Львівщині потрібно стаціонар для хворих на СНІД та банк крові, – медики

Наталія Зубрицька, 27 лютого 20129070
Ілюстрація

27 лютого у Львівській обласній раді продовжилися слухання про стан функціонування комунальних закладів обласної ради у сфері охорони здоров`я.

Зокрема, під час слухань керівник Львівського обласного центру з профілактики і боротьби зі СНІДом Мар`яна Служинська звернулась до депутатів Львівської обласної ради з пропозицією збудувати в області центр з профілактики і боротьби зі СНІДом стаціонарного типу на 30 місць. Як зазначила Мар`яна Служинська, діючий центр  розрахований лише на амбулаторне лікування. Функціонування  центру стаціонарного типу дозволить ефективніше проводити лікування та досягнути зменшення відсотка осіб, хворих на СНІД. Раніше вже розглядалась пропозиція про створення такого центру, однак не була погоджена, інформує прес-служба облради.

Керівник Львівської обласної станції переливання крові Ярослав Дяків під час слухань висловив пропозицію відкрити у Львівській області банк крові. Для його функціонування необхідно близько 10-15 мільйонів гривень. Як наголосив Ярослав Дяків, створення такої структури допоможе вирішити багато проблем, з якими стикається станції переливання крові сьогодні, зокрема, збільшити термін зберігання клітин крові до 10-15 років.

Голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Львівської обласної ради Ярослав Качмарик зазначив, що робоча група розгляне пропозиції керівників комунальних установ області та напрацює відповідні рішення. Прийняті рішення будуть  винесені на розгляд сесії Львівської обласної ради.

 

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук