Львівська бізнес-школа закликала олігархів створити справжню бізнес-еліту

Віра Карпінська, 23 грудня 20139090
Львівська бізнес-школа закликала олігархів створити справжню бізнес-еліту
фото uk.wikipedia.org
Львівська бізнес-школа УКУ

Представники української бізнес-еліти повинні об’єднатися для досягнення довгострокових цілей зростання української економіки та бізнесу.

Про це йдеться у зверненні Львівської бізнес-школи Українського Католицького Університету до бізнес-еліт України.

Як наголошується у зверненні, олігархічний клас України сьогодні має вибір – або підтримати «загниваючу українську економіку», підтримати угоду з президентом Росії, «укладену за принципом «назад у майбутнє», або ж посприяти тому, щоб Україна посіла своє місце в економіці Європи.

«Якщо Україна посяде своє місце у ширшій економіці Європи, відбудуться відповідні покращення і у бізнесі, який належить цій еліті. Такий сценарій дасть можливість Україні та її бізнесу вийти на європейські і світові ринки, водночас утримавши торгівлю зі східними сусідами», - зазначено у зверненні.

На думку представників Львівської бізнес-школи, «виділяти гроші на університети, будувати мистецькі галереї і віддавати частку власного капіталу на суспільні потреби – замало. Час сформувати справжню бізнес-еліту нації».

У зверненні наголошується, що важливо знайти шляхи до спільних дій з МВФ «для пошуку альтернатив російській пропозиції, яка обіцяна на невідомих, але, вочевидь, на неприйнятних умовах, і яка руйнує будь-яку надію на фундаментальні економічні перетворення та розвиток, а, отже, і на незалежне майбутнє»

«Формування нового уряду розвитку, який проведе складні реформи і буде покращувати бізнес-клімат країни збільшуючи капіталізацію економіки і, зокрема, вашого бізнесу, повинно стати першочерговою задачею», - наголошують представники Львівської бізнес-школи.

«Така ідея не є новою і передбачає прорив через руйнування, оскільки змінам на краще завжди передує руйнування наявного стану. У випадку України найбагатші підприємці мають можливість самі керувати цим проривом та реалізувати реальні повернення інвестицій для кожного, хто долучився», - зазначено у зверненні.

«Сподіваємось, патріотизм здатен пробитися крізь найтовщі шари фінансового інтересу. Досі Україна підтримувала своїх олігархів. Настав час, щоб і бізнес-еліти звернулися до історії успішних демократичних держав та повторили цю історію. Світ спостерігає, що буде далі», - резюмують автори звернення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук