Львівська блокада внутрішніх військ 2

Богдан Головко, 20 січня 20149800

Світлова частина блокування внутрішніх військ, у Львові, не була нудною. Була провокація, багато теплого чаю і кави, для задубілих на морозі блокувальників, переслідування одного автобуса, що мав везти війська в Київ, активістами, і блокування іншого.

Близько 10:00 20 січня, біля заблокованих об’єктів, а це – входи у військову частина на вул. Княгині Ольги, 105, частина на вул. Рубчака, заблокований спецпідрозділ «Беркуту» на Тролейбусній,16, не було так людно як вночі, але активісти підходили впродовж дня. Дехто з сумом констатував, що наші люди пішли на роботу, коли в країні таке робиться.

На Рубчака ще з ночі, маленькими групками по 2-3 людини, а то й по одній, виходили службовці в цивільному. Активісти припускали, що вони можуть або своїм ходом рушати на Київ, або зібратись в одному місці і їхати разом. Через кілька годин з’ясувалось, що план – нехитрий.

На вул. Наукову, не далеко від «Ювілірки», приїхав автобус, в який мали збігатись вояки з частини і їхати на Київ. Але мітингувальники дізнались про цю змову, і один такий автобус заблокували, спустивши йому колесо, а інший почали переслідувати.

Екшн розпочався близько 13:30 коли до входу в частину на Рубчака, кидаючи поперед себе петарди, підійшло близько 20 молодих людей. Мітингувальники миттю розпізнали провокацію і кинулись перегородити їм дорогу. Варто зазначити, що бігли до провокаторів переважно старші чоловіки віком 50-60 років. Своєю чергою, провокатори кинулись тікати і побігли в парк, що біля частини. Але не всім вдалось втекти. Двох спіймали.

Дядьки наздогнали одного в парку, і привели до входу в частину. Іншого привели пізніше. Деякі люди були дуже роздратовані і намагались поштовхати молодика, але самосуд не вчинили. В обох молодиків знайшли петарди, а в одного - ніж. Приїхала міліція, почався розбір польотів.

Після цього, як нічого і не бувало, люди почали колядувати.

Коли стемніло, між людьми почались ширитись чутки, що зі всіх виїздів частини на Рубчака, після 18:00 будуть прориви військових. Люди посилили блокаду. Попереду ніч.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук