Львівська ДАБІ через суд добиватиметься знесення надбудови до багатоквартирного будинку

СуспільствоН.Т., 6 жовтня 201616780
Львівська ДАБІ через суд добиватиметься знесення надбудови до багатоквартирного будинку
Будівництво на вул. Новаківського, 3

Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю через суд добиватиметься знесення надбудови до багатоквартирного будинку на вул. О. Новаківського, 3.

Як зазначили у прес-службі Львівської міськради, замовник будівництва не виконав вимог інспекції архбудконтролю і не впустив на будівництво інспекторів ДАБІ. Через це йому скасували декларацію про початок будівельних робіт.

«За наслідками не виконання приписів Інспекції щодо зупинення будівельних робіт та забезпечення доступу посадових осіб до перевірки об’єкта будівництва, Інспекцією скасовано декларацію про початок виконання будівельних робіт на будівництво із реконструкції з розширенням багатоквартирного житлового будинку по вул. О. Новаківського, 3 у м. Львові за рахунок прибудови та надбудови, а також винесено припис про демонтаж (знесення) самочинної надбудови та відновлення існуючого житлового будинку, приведення його у попередній (первинний) стан», – йдеться у повідомленні Львівської міськради.

Проект будинку на Новаківського, 3

Припис про знесення надбудови замовник будівництва мав виконати до 30 вересня. Оскільки він цього не зробив, ДАБІ через суд вимагатиме знесення добудованих поверхів та мансарди.

Начальник відділу інспекційної роботи ДАБІ Львівщини Тарас Павлишин розповів ZAXID.NET, що забудовник жодного разу не допустив працівників ДАБІ на територію будівництва.

«У нас була низка скарг на це будівництво, під якими підписані мешканці вул. Новаківського. Ми скасували декларацію про проведення будівельних робіт, згодом дали припис на усунення недоліків, однак забудовник не виконує приписи ДАБІ. Тому наступного тижня подамо позов до суду. Подальше будівництво на цьому майданчику є незаконним», – пояснив Тарас Павлишин.

За його словами, забудовник планував збудувати на Новаківського 4-поверховий будинок з мансардою, однак через невиконання вимог ДАБІ у нього вимагатимуть привести будинок до попередньо стану, знісши всі надбудови.

Зазначимо, що замовником будівництва багатоквартирного житлового будинку на вул. Новаківського, 3 є ОСББ «Піраміда». На початку вересня Держархбудінспекція винесла припис про зупинку будівництва, оскільки виявила, що містобудівні умови та обмеження забудови ділянки були видані зі значними порушеннями. Окрім того під час позапланової перевірки будівництва виявили, що на ділянці не дотримані правила пожежної безпеки, не вистачає місць на парковці та інші порушення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук