Львівська дирекція Євро-2012 заборгувала росіянам майже ₴70 млн

ЕкономікаН.О., 7 листопада 20145030
Львівська дирекція Євро-2012 заборгувала росіянам майже ₴70 млн
фото argumentua.com

Державне підприємство «Дирекція з будівництва об’єктів до Євро 2012 у Львові» зобов’язали виплатити на користь німецької компанії “АКМТ Експорт ГмбХ” майже €4 млн боргу (за курсом НБУ 69,6 млн грн). Таке рішення ухвалив Господарський суд міста Києва 29 жовтня.

З матеріалів справи випливає, що у 2011 році «Дирекція з будівництва об’єктів до Євро 2012 у Львові» замовила у «АКМТ Експорт ГмбХ» 18 найменувань спеціалізованої техніки для обслуговування аеропорту. Загальна вартість договору сягнула понад €14,5 млн, повідомляють «Наші гроші.Львів».

Німецька компанія надала техніки на майже €13,8 млн, утім у період з вересня 2011 року по червень 2012 року отримала від дирекції лише €9,8 млн. При цьому, за твердженням представників компанії, «Дирекція з будівництва об’єктів до Євро 2012 у Львові» не відповідала на письмові претензії, відтак остання змушена була звернутись до суду.

Представник дирекції на засідання суду не з’явився, тому справу розглядали за участі лише однієї сторони. Суд вирішив, що «Дирекція з будівництва об’єктів до Євро 2012 у Львові» повинна сплатити борг в обсязі 3 млн 997,2 тис. євро, а також 73 тис. грн судового збору.

Юридична адреса «АКМТ Export GmbH» – німецьке містечко Вінсен. Утім у Віснику держзакупівель вказано, що фірма має московський номер телефону.

В обґрунтуванні закупівлі «Дирекції з будівництва об’єктів до Євро 2012 у Львові» також вказано, «AKMT Export GmbH» є дочірньою компанією ЗАТ «Комінвест-АКМТ».

 

«Комінвест-АКМТ» – російська компанія, яка продає зокрема і техніку для аеродромів, утім на її сайті у розділі «дочірні підприємства» не має жодної згадки про німецьку фірму.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук