Львівська дитяча залізниця 4 травня відкриває сезон
4 травня львівська дитяча залізниця відкриває новий сезон. Відкриття руху потягів відбудеться на станції «Сонячна» о 11:00.
Як зазначається у повідомленні залізничників, зараз 645 школярів, які упродовж року навчались у гуртках Львівської дитячої залізниці, проходять вступний інструктаж перед початком сезону руху потягів. Вартість квитків одну сторону: 6 грн для дорослих пасажирів та 3 грн – для дітей.
Додамо, що 9 травня розпочне свою роботу Рівненська дитяча залізниця. Вартість проїзду в одну сторону від станції «Партизанська» до станції «Озерна» Рівненської дитячої залізниці для дорослих складає 5 грн, а для дітлахів – 3 грн. На 9 травня заплановане відкриття нового сезону також у Луцьку. Тут до відкриття готують 360 юних залізничників. Вартість квитків на Луцькій дитячій залізниці складає 10 грн для дорослих та 6 грн для дітей в обидві сторони між станціями «Росинка» та «Водограй».
У повідомлення зазначається, що дитячі залізниці Львівської магістралі працюють у вихідні та святкові дні з травня до вересня.
Нагадаємо, що Львівська дитяча залізниця заснована у 1951 році на території Стрийського парку на основі колії, прокладеної для підвезення експонатів Крайової виставки. Сьогодні вона має дві станції: «Паркову» та «Сонячну». Довжина колії – 1,2 км.
Луцька дитяча залізниця – одна з найменших в Україні, була побудована в 1952-1954 роках. Розташована у мальовничому місці вздовж річки Сапалаївки і має довжину 1,5 км (дорога тупикова). Має дві станції: «Росинку» і «Водограй».
Рівненську дитячу залізницю урочисто відкривали 9 травня 1949 року. Залізниця розташована в центрі міста, на березі річки Устя. Шлях тупиковий, з двома станціями – «Партизанська» та «Озерна».