"Львівська хвиля" прийняла виклик Садового і продовжила флешмоб

Ведучі радіо «Львівська хвиля» прийняли виклик Андрія Садового, облили себе льодяною водою і залучили до популярного флеш-мобу Ice Bucket Challenge ще 9 відомих львів’ян.

Ведучий Львівської хвилі Андрій Великий, який 24 серпня отримав відео-запрошення приєднатись самому і приєднати ще двох колег до благодійного флеш-мобу Ice Bucket Challenge від міського голови Андрія Садового, виконав усі умови популярної акції, 25 серпня, неподалік Оперного театру на пр. Свободи у Львові.

До нього приєднались ще двоє ведучих радіостанції Галинка Лірник та Влодко Лучишин. Кожен з них запросив до участі у неординарній акції ще трьох людей. За умовами Ice Bucket Challenge від Садового, учасники флешмобу мають виконати одну з двох умов на вибір: або облитись льодяною водою і віддати на потреби української армії 100 гривень, або не приймати "публічного" холодного душу, але віддати на потреби ЗСУ аж 1000 грн.

Андрій Великий запросив долучитись до обливання з благодійною метою начальника міського управління міліції Львова Сергія Зюбаненка, телеведучу каналу «1+1» Соломію Вітвіцьку та ректора університету Львівська Політехніка Юрія Бобала.

Влодко Лучишин запросив до акції ведучу телеканалу "Україна" Ольгу Грицик, ведучого телеканалу "СТБ" Володимира Бойка та співака Павла Табакова.

Галинка Лірник приєднала до акції телеведучого Майкла Щура, відомого фотографа Володимира Шурубуру та учасника Пікардійської терції Ярослава Нудика.

Як повідомляв ZAXID.NET, суть флешмобу Ice Bucket Challenge, який набув у світі вірусної популярності у серпні 2014 року, полягає у зборі коштів для фонду з вивчення аміотрофічного бічного склерозу. Учасники флешмобу (серед яких уже чимало світових знаменитостей – від Білла Гейтса до Андріано Челентано), обливають себе відром крижаної води і можуть кинути виклик ще трьом учасникам. Протягом 24 годин вони повинні зробити те ж саме. У разі відмови від участі в акції, людина повинна внести пожертвування в доброчинний фонд в розмірі $100, в разі прийняття — сума складає всього $10.

Міський голова Львова Андрій Садовий також взяв участь у флешмобі, тільки дещо модернізував його - окрім допомоги онкохворим дітям, він запропонував збирати коштів на потреби української армії: по 100 грн, якщо учасник приймає умови виклику і обливається водою, і 1000 грн – якщо учасник хоче уникнути обливання.

Садовий отримав виклик взяти участь в Ice Bucket Challenge від ді-джея львівської радіостанції «FM Галичина» Андрія Чемеса і своєю чергою передав його радіоведучому «Львівської хвилі» Андрію Великому і ще двом учасникам на його вибір.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук