Львівська команда отримає фінансування на мережу безкоштовних зарядок для електромобілів

Львівська команда отримає фінансування на мережу безкоштовних зарядок для електромобілів
Львівська команда Go To-U на Кіпрі: Назар Шимоне-Давида, Любов Артеменко та Лєна Артеменко

Львівська команда Go To-U увійшла у десятку фіналістів міжнародного конкурсу ClimateLaunchpad, який цього року проходив на Кіпрі. Команда отримає фінансову підтримку для вдосконалення мобільної мережі зарядних станцій для електромобілів. Платформа вже працює в Україні, Польщі, Австрії, Казахстані, Грузії та Таїланді.

У конкурсі взяли участь понад 100 команд, представники України увійшли у 10 найкращих, яких запросять на акселераційну програму і після цього команди отримають фінансову підтримку 95 тис. євро протягом 18 місяців.

Додаток Go To-U дає можливість переглянути на карті розташування зарядок, вибрати зарядку і зарезервувати час, переглянути відгуки та наявність додаткових послуг на місці установки зарядки. Зарядний пристрій включиться тільки для користувача, який його зарезервував та в обраний час. Крім цього, користувач має можливість забронювати та оплатити послуги партнерів, в яких встановлена зарядка, наприклад готелі чи ресторани. Команда планує розширювати мережу заправок біля закладів інфраструктури, для бізнесу вартість електроенергії, витраченої на зарядку, абсолютно не відчутна.

Додаток Go To-U

«Створюючи платформу з зарядними пристроями Go To-U ми хочемо максимально швидко збільшити кількість електромобілів. Адже вони чудово впливають на оточуюче середовище, зменшуючи кількість забруднення повітря та забруднення звуку», - розповіла ZAXID.NET Лєна Артеменко, представниця команди Go To-U та співзасновниця Tesla Club Ukraine.

Зараз до мережі Go To-U входять понад 100 зарядних станцій для електрокарів в Україні.

Мета програми ClimateLaunchpad – швидке перетворення бізнес-ідей в сфері чистих технологій та кліматичних інновацій на динамічні компанії, що створюють низьковуглецеве, дружнє до довкілля майбутнє. ClimateLaunchpad залучає ідеї з усієї Європи і допомагає перетворювати зелені проекти в еко-стартапи та глобальні бізнеси. У 2016 році Україна долучилася до ClimateLaunchpad, ставши 30-ю країною учасницею цієї програми.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук