Львівська мерія оголосила конкурс з облаштування внутрішніх дворів

У рамках спільного українсько-німецького проекту «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова» оголошено конкурс з відбору внутрішніх дворів у центральній частині міста для проведення їх благоустрою.

Найважливішим елементом у цьому проекті є ініціатива та співпраця мешканців в процесі оновлення дворику, а також спільна відповідальність за утримання його в належному стані після завершення робіт, йдеться в повідомленні прес-служби Львівської міськради.

Переможець конкурсу отримає не тільки фінансову підтримку на реалізацію проекту, але й підтримку в загальному процесі, враховуючи планування, вибір підрядної організації-виконавця робіт, а також технічний нагляд експертів протягом реалізації проекту.

Слід наголосити, що роботи з облаштування внутрішніх дворів в жодному разі не передбачають замощення дворів під автостоянку, акцент ставиться на максимальному озелененні та створенні затишного місця відпочинку.

Про умови участі в конкурсі львів’яни можуть дізнатися на сайті ЛМР.

Мотиваційні листи потрібно подати до 26 грудня в управління охорони історичного середовища Львівської міськради (вул. Валова, 20/ 11).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук