Львівська мерія подала апеляцію щодо призупинення переведення стоматологів на госпрозрахунок

Львів подає апеляцію на рішення Галицького районного суду щодо призупинення дії ухвали про переведення комунальних стоматполіклінік на госпрозрахунок. 

Про це поінформували у юридичному управлінні Львівської міської ради.

«Відповідну апеляцію ми вже готуємо та подаємо. Для нас не є зрозумілим рішення Галицького районного суду щодо призупинення дії ухвали, рішення виконавчого комітету та наказу управління охорони здоров’я щодо створення госпрозрахункових відділень», - пояснила начальник юридичного управління ЛМР Гелена Пайонкевич. 

За її словами, такі відділення цілком успішно діють у багатьох містах України. Також Пайонкевич наголосила, що у рішеннях Львівської міської ради жодним чином не обмежуються права містян на стоматологічну допомогу.

Як повідомляв ZAXID.NET, 29 січня міська рада ухвалила створення з 1 липня цього року у комунальних міських стоматологічних поліклініках Львова госпрозрахункові відділення з надання стоматологічної допомоги дорослому населенню. 

У мерії переконані, що створення госпрозрахункових відділень у галузі стоматології дозволить зекономити бюджетні кошти, які можна скерувати на закупівлю обладнання та матеріалів для надання якісних послуг мешканцям, які користуються бюджетними послугами. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук