Львівська мерія погодила підвищення вартості проїзду у маршрутках до 4 грн

З 15 травня проїзд у громадському транспорті Львова зросте до 4 грн. Таке рішення сьогодні, 8 травня, прийняв виконком Львівської міської ради. 

Згідно з рішенням «Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів у міському автомобільному транспорті» з 15 травня у Львові встановлено новий тариф на послуги з перевезення – 4 грн за одну поїздку. 

Як заначила начальник юридичного управління Львівської міськради Гелена Пайонкевич, рішення викнкому вступить в силу 15 травня, але не раніше, аніж воно буде опубліковано у ЗМІ, згідно з нормами законодавства. 

Також сьогоднішнім рішенням виконком скасував свої рішення від 10 березня 2015 р. та 30 березня 2015 р, якими було обмежено проїзд пільгових категорій пасажирів до 6 годин на день: з 10:00 по 16:00.

За словами начальника управління транспорту і зв’язку ЛМР Віктора Щира такий тариф є необхідністю, адже на ринку автотранспортних перевезень на даний час склалась кризова  ситуація через значне здорожчання пального вкінці 2014 та на початку 2015 року.

«У зв’язку із зростанням складових тарифу, діючий тариф – 3 грн вже не забезпечує рентабельну роботу підприємств-перевізників. З такими зверненнями  до нас прийшли перевізники, вони  також подали нам розрахунки тарифу. Зокрема ЛКП «АТП-1» запропонувало тариф на рівні від 4, 24 грн до 4, 83 грн. Однак  вирішено було дійти компромісного рішення, тому ми запропонували  встановити вартість проїзду на рівні 4 грн за одну поїздку», - пояснив Віктор Щир.

Він також розповів, що до моменту винесення рішення про підвищення тарифу на слухання виконкому ЛМР проект його був обговорений на громадських слуханнях та опублікований відповідно до норм чинного законодавства у одному із місцевих друкованих видань. У відповідь на публікацію, зазначив Щир, зауважень та пропозицій від громадськості щодо проекту не надходило.

Як повідомляв ZAXID.NET, перевізники Львова, скориставшись браком інформації щодо трактування суті постанови Кабміну №240 від 5 травня («Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 р. № 1548»), якою було скасовано державне та муніципальне регулювання тарифів на міські пасажирські перевезення, фактично "протиснули" тариф на перевезння у громадському транспорті Львова у розмірі 4 грн. 

В середу, 6 травня, голова Асоціації перевізників Львівщини Іван Велійка впевнено заявив, що вже до кінця цього тижня у Львові затвердять новий тариф на проїзд – 4 гривні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук