Львівська мерія продовжила угоди з перевізниками до березня 2017 року

Новий конкурс на 46 міських маршрутів оголосять 5 січня

СуспільствоНазарій Тузяк, 23 грудня 20166000

Виконавчий комітет Львівської міськради 23 грудня продовжив угоди з власниками міських маршруток до 31 березня 2017 року.

Як пояснив начальник управління транспорту і зв'язку ЛМР Віктор Щир, це пов'язано із тим, що дія угод із перевізниками завершується 31 грудня, а новий конкурс на 46 маршрутів оголосять 5 січня 2017 року. Відтак, аби до часу оголошення переможців не виникало проблем із міськими перевезеннями, виконком зобов'язав управління транспорту і зв'язку ЛМР укласти з перевізниками нові угоди на термін від 2 січня по 31 березня.

Зазначимо, конкурс на визначення перевізників на міських автобусних маршрутах оголосять на два місяці пізніше, ніж планувалося, оскільки з 1 січня 2017 року управління транспорту і зв'язку ЛМР стане юридичною особою. Відтак, замовником перевезень тепер буде управління транспорту, а не департамент ЖКГ, як це було раніше. Сам же конкурс, згідно з законодавством, мають оголошувати за два місяці до завершення терміну дії договорів (тобто у жовтні).

На конкурс виставлять 46 маршрутів, які розділять на чотири великі пакети. Таким чином перемогти в конкурсі зможуть лише чотири перевізники. Зараз міські маршрути обслуговують комунальне АТП-1 та приватні АТП-14630, «Міра і К», «Фіакр-Львів» та «Успіх-БМ». При цьому на кілька маршрутів, які обслуговує «Успіх БМ», конкурс не оголошуватимуть, оскільки термін дії договору з перевізником сплине пізніше.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук