Львівська мерія за ₴3,5 млн відремонтує церкву Св. Миколая

Церква Св. Миколая на вул. Богдана Хмельницького, 28

Управління охорони історичного середовища Львівської міської ради 13 грудня уклало угоду про капітальний ремонт православної церкви Св. Миколая (Миколаївська церква) на вулиці Б. Хмельницького, 28, з Колективним підприємством «Центр комплекс». Як повідомляє інтернет-видання «Наші гроші. Львів», ремонт коштуватиме 3,49 млн грн.

Основні реставраційно-ремонтні роботи проводитимуть на даху храму та дзвіниці. Згідно з технічною документаціє, на даху замінять крокви, а храм обладнають системою блискавкозахисту. Крім того буде проведено ремонт дощової та дренажної каналізації. До кінця року проведуть 30% робіт, а закінчать ремонтні роботи у 2017 році. Додамо, що церква Св. Миколая є одним з найдавніших храмів Львова, це зразок архітектури XIII ст.

Єдиним конкурентом переможця на тендерів від міського управління виступило ДП «Український регіональний спеціалізований науково-реставраційний інститут «Укрзахідпроектреставрація», яке запропонувало на 5 тис. грн вищу ціну.

Засновником КП «Центр комплекс» є Львівська обласна асоціація інвалідів всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України». Кінцевими бенефіціарними власниками зазначено львів’ян Василя Дашкевича, Юрія Погоріляка та Леоніда Тарасенка.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук