Львівська мерія закликала освітян йти у відпустки за власний рахунок

Начальник управління освіти Львівської міської ради Галина Слічна пояснила, що через стрімке зростання індексації бракує грошей на виплати заробітної платні педагогічним працівникам. Однак управління робить усе можливе, щоб забезпечити виплати зарплати. 

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Львівської міської ради.

«Розрахунок бюджету відбувався в січні, коли ніхто не знав про те, що сьогодні в нас відбувається, ніхто не знав, що буде з економічною, суспільно-політичною та фінансовою ситуацією в державі. Сфера освіти вже звикла до щорічного недофінансування. Я не пригадую такого року, коли освітяни казали, що у них все є і все добре", - наголосила очільник освітнього відомства.

За її словами, попри все, управління минулоріч провело аналіз використання ресурсів, це був пріоритет і ті кошти, які були зекономлені, були нараховані педагогічним працівникам у вигляді премій та надбавок за складність.

"Я звертаюсь до освітян, до усіх, хто допомагає функціонувати школі, щоб за можливості, за власним бажанням, з доброї волі і в жодному разі без примусу, взяти відпустки за власний рахунок", - наголосила Слічна.

Начальник управління освіти також зауважила, що є різні ситуації, у сфері освіти працює дуже багато жінок, які самі утримують сім’ї, які самі виховують дітей, до такої людини не будеш апелювати та просити про це – їй самій треба допомогти: "Але є й інша категорія людей, яких я би просила це зробити, адже це не комусь віддати гроші, це для того, щоб ми зрозуміли, що нам до кінця року не додадуть грошей з держави, для того, щоб ми розуміли, що треба забезпечити виплати заробітної плати".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук