Львівська мерія затвердила ескізний проект реконструкції вулиці Бандери

Проект «Вулиця для всіх» почнуть реалізовувати наступного року

ЕкономікаКатерина Родак, 21 грудня 201833832
Львівська мерія затвердила ескізний проект реконструкції вулиці Бандери
фото ЛМР
На паркомісцях на вул. Бандери замостять римський камінь, що імітує бруківку

Виконавчий комітет Львівської міської ради під час засідання 21 грудня затвердив ескізний проект реконструкції вул. Бандери. Вулицю реконструюють за проектом «Вулиця для всіх», який розробили фахівці ЛКП «Інститут просторового розвитку».

Згідно із проектом, вул. Бандери матиме дві спільні для громадського і приватного транспорту смуги руху – по одній в кожен бік. Таким чином надаватиметься перевага громадському транспорту. Загальна ширина дороги становитиме 10,2 м – дві смуги для транспорту по 3,25 м та дві велосмуги по 1,85 м. Велосмуги розташують між проїжджою частиною і тротуарами.

Для автомобілів за проектом мають облаштувати понад сто паркомісць, замощених бруківкою. На хідниках поруч із звичайною плиткою буде і тактильна ‒ для незрячих пішоходів. Власне пішохідною вулиця Бандери мала б стати біля церкви Ольги та Єлизавети.

Презентація проекту «Вулиця для всіх», який реалізовуватиметься на вул. Бандери

Важливо, що проект реконструкції передбачає зручні й широкі тротуари. При цьому тут вперше застосують прийом розділення тротуару на зони. Транзитну зону замостять зручною для ходіння плиткою великого розміру, інфраструктурну зону біля дерев (на якій стоятимуть стовпці, знаки, стовпи освітлення тощо) та так звану «фасадну» (призначену для влаштування літніх майданчиків та інших конструкцій біля будинків) – іншими видами плитки.

Проїзджу частину замостять бруківкою, лише з зовнішніх сторін колії прокладуть римський камінь (бетонну бруківку).

У жовтні 2018 року навпроти головного корпусу НУ «Львівська політехніка» експериментально замостили нову тротуарну плитку та створили кишеню для паркування. Таким чином мешканцям показали, як виглядатиме вулиця Бандери після реалізації проекту «Вулиця для всіх».

Затверджений виконкомом ескізний проект реконструкції вулиці Бандери передадуть ЛКП «Львівавтодор», який у 2019 році розпочне його втілення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук