Львівська міська рада виставить на аукціон чотири приміщення

Головні новини Львова 11.11Зореслава Губарь, 11 листопада 2015, 13:37 906 0
дивіться також

Львівська міська рада виставить на аукціон чотири нежитлові приміщення, які вважають у мерії комерційно привабливими об'єктами.

Йдеться про приміщення на 1-му поверсі на вул. Фурманській, 7 загальною площею 85,6 кв.м. Його стартова ціна трохи більше 2,6 млн грн з ПДВ.

Також на аукціон виставлять і нежитлове приміщення на Фурманській, 9. Приміщення теж на 1-му поверсі, загальна площа якого майже 213 кв.м. Стартова ціна 6,5 млн грн з ПДВ.

На Тершаківців, 4 для продажу пропонують нежитлові приміщення підвалу та 1-2 поверхів. Загальна площа становить 572.8 кв. м за стартовою ціною майже 13 млн грн з ПДВ.

«Усі ці об’єкти є досить комерційно привабливими, тому ми запрошуємо максимальну кількість учасників долучитися до участі в аукціоні. Прийом заявок відбудеться до 7 грудня і аукціон запланований на 11 грудня», – зазначила начальник міського управління комунальної власності Інна Свистун.

Загалом цього року місто реалізувало майже 70 млн грн від приватизації комунальної власності.

«Протягом останніх кількох років управління комунальної власності проводить таку цілеспрямовану політику на збільшення кількості хороших об'єктів, які місто реалізовує на аукціоні. Тому що аукціон це такий спосіб приватизації, який дозволяє забезпечити з одного боку максимальні надходження до бюджету міста від продажу того чи іншого об'єкта, оскільки, як правило, в аукціонах беруть участь досить багато учасників, що забезпечує гарну ціну», – додала Свистун.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук