Львівська міська ТВК зареєструвала першу жінку-кандидата на посаду міського голови Львова

Нею стала представниця партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Оксана Юринець. Напередодні вона здала документи на реєстрацію, а сьогодні отримала посвідчення кандидата.

«На сьогодні ми зареєстрували 5 кандидатів на посаду міського голови Львова. Серед них поки єдина жінка — Оксана Юринець. Ситуація виглядає так, що великого ажіотажу не буде. Бо завтра вже останній день прийому документів від кандидатів», — зазначив голова Львівської міської територіальної виборчої комісії Ігор Сліпецький.

Відсутність ажіотажу навколо виборів на посаду міського голови Львова політолог Ярина Турчин пояснює кількома причинами. По-перше, за її словами, впливає важка соціально-економічна ситуація в країні, а відтак менша зацікавленість політикою. По-друге, кандидати вже не можуть конкурувати гаслами, а повинні пропонувати реальні справи. По-третє, говорить політолог, виборці вже політично грамотніші і переконати їх порожніми обіцянками важко.

«Щодо кандидатів на посаду міського голови Львова, то я б виділила представницю «Блоку Петра Порошенка«Солідарність» Оксану Юринець. Вона має глибокі політичні і економічні знання. Вміє організувати процес. В неї — добрі шанси. Тим паче, що жінки  з кожним роком у нас все більш активні, політично відповідальні і є добрими  виконавцями», — наголосила експерт з політичних питань.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук