Львівська міськрада дозволила підприємцям викупити 41 комунальне приміщення

Викупити приміщення підприємці можуть лише до кінця грудня 201г року

ЕкономікаНазарій Тузяк, 20 липня 20177831
ЛМР дозволила бізнес-партнеру Дубневичів викупити приміщення легендарної кав'ярні «Вірменка»

Депутати Львівської міськради дозволили приватизацію 41 комунального приміщення. За зміни до програми приватизації, якими підприємцям надали дозвіл на викуп міських приміщень, під час сесії 20 липня проголосувало 39 депутатів.

Як зазначається у тексті ухвали, нинішні орендарі або суборендарі низки комунальних приміщень можуть звернутися до 31 грудня, аби без конкурсу приватизувати міську нерухомість.

«Передбачено надання права орендарям (суборендарям) приміщень комунальної власності до 31 грудня 2017 звернутись до Львівської міської ради щодо здійснення приватизації цих приміщень шляхом викупу. Орендарі (суборендарі), які у цей термін не скористаються правом у подальшому матимуть можливість приватизувати це майно лише способом продажу на аукціоні», – вказано у пояснювальній записці до ухвали.

Додаток до ухвали, у якому вказані погодженні на викуп комунальні приміщення

У початковій версії проекту ухвали було 71 приміщення, однак на розгляд депутатам винесли майже наполовину скорочений список, до якого увійшли чимало приміщень у центрі міста.

Так, у списку є приміщення легендарної кав'ярні «Вірменка» на вул. Вірменській, 19 і ще одне приміщення на вул. Руській, 8, на які претендує бізнес-партнер Дубневичів Тарас Колодій.

Окрім цього ЛМР дозволила львівській обласній організації Республіканської християнської партії звертатися за викупом приміщення на Вірменській, 25; громадській організації «Наш клуб», одним із засновників якої є депутат ЛМР від «Свободи» Андрій Карбовник, дали дозвіл на викуп приміщення на вул. Мазепи, 11; театральній студії «Не журись» – приміщення на вул. Староєврейській, 24; «Львівському прес-клубу» – дозвіл на приватизацію двох поверхів на просп. Шевченка, 11; ТзОВ «Професійна ліга», одним із власників якого є секретар ЛМР Анатолій Забарило, також дозволили викупити два поверхи на вул. Наливайка, 5.

Зазначимо, що секретар ЛМР Анатолій Забарило, який при розгляді цього питання головував на засіданні, не повідомив завчасно про конфлікт інтересів, порушивши таким чином закон «Про запобігання корупції», через що його можуть оштрафувати. Андрія Карбовника, який також мав повідомити про конфлікт інтересів, у цей момент не було в сесійній залі, тож він і не голосував за це питання.

Це часте порушення, особливо серед депутатів селишних чи сільських рад, а із депутатом ЛМР таке стається вдруге. У квітні депутат від БПП Роман Грицевич проголосував за надання собі ж в оренду приміщення на вул. Миколайчука, 9. Згодом він пояснив, що просто забув це вчасно зробити і до кінця сесії попросив не враховувати свій голос.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук