Львівська міськрада продовжила на 2017 рік програму відшкодування витрат за вивезення сміття

СуспільствоНазарій Тузяк, 26 грудня 20163470

Львівська міськрада продовжила дію програми компенсації перевізникам витрат на вивезення сміття на 2017 рік. За таке рішення під час сесії 26 грудня проголосували 40 депутатів ЛМР.

«Ми просимо замінити в тексті ухвали «Про затвердження Програми забезпечення вивезення побутових твердих відходів» слова «червня-грудня 2016 року» словами "на 2016-2017 роки"», – пояснила під час обговорення питання директорка департаменту економічної політики ЛМР Ірина Кулинич.

Таким чином ЛМР надала згоду на відшкодування перевізникам витрат на перевезення сміття зі Львова.

Згідно тексту ухвали, перевізники зобов'язані до п'ятого числа кожного місяця подавати у міськраду інформацію про обсяги сміття та відстані до полігонів, на які його вивозять, а додаткові витрати на це їм компенсуватимуть із міського бюджету.

Водночас депутати відмовились голосувати за повну суму компенсації, яка була закладена у бюджет розвитку на 2017 рік. Під час обговорення бюджету розвитку депутати зменшили на 25 млн грн внески до статутного фонду ЛКП «Львівспецкомунтрас» (кошти на відшкодування витрат за вивіз сміття закладають у статутний фонд цього підприємства). Повну суму компенсації домовились виділити у лютому 2017 року – після того, як ЛМР оприлюднить стратегію поводження з відходами.

Зазначимо, що цю програму депутати Львівської міськради затвердили у липні 2016 року після закриття Грибовицького сміттєзвалища. Відповідно до рішення виконкому, вартість відшкодування перевізникам додаткового пробігу 1 тонни сміття має становити не більше, ніж 1,7 грн на 1 км.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук