Львівська міськрада профінансує соціальні проекти громадських організацій на 300 тис. грн

СуспільствоІрина Знась, 17 липня 20142590

Виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив перелік соціально-культурних проектів громадських організацій, які фінансуватимуться чи підтримуватимуться за рахунок коштів міського бюджету. Відповідне рішення було прийнято в четвер, 17 липня.

За результатом роботи конкурсної комісії Львівської міської ради було відібрано 24 кращих соціально-культурних проекти із загальною сумою фінансової підтримки за рахунок коштів бюджету міста Львова 344 239 грн.

Зокрема, в галузі культури реалізовуватимуться сім проектів на суму 152 899 грн, у галузі соціального захисту дев’ять проектів на суму 100 000 грн, у галузі розвитку громадянського суспільства сім проектів на суму 81 340 грн, у галузі туризму на суму 10 000 грн.

Серед запропонованих проектів покриття Wi-Fi вул. Л.Українки (ГО «Смарт Львів») на суму 10 тис. грн., функціонування осередку підтримки безпритульних людей (ЛМГО «Спільнота взаємодопомоги «Оселя») на суму 20 тис. грн, надання послуг соціальної адаптації громадянам, які повернулися з місць позбавлення волі і є мешканцями Львова (благодійна організація «Регональний центр соціальної адаптації») з вартістю проекту 11 725 грн.

До 31 липня 2014 року організації мають укласти договори з Львівською міською радою на реалізацію проектів у відповідній галузі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук