Львівська міськрада вимагає відставки Табачника
25 березня депутати Львівської міської ради під час сесії міськради прийняли звернення до прем’єр-міністра України та голови Верховної Ради України, у якому вимагають не дискредитувати українську освіту і науку та прийняти рішення про звільнення Дмитра Табачника з посади міністра освіти і науки України.
Як повідомляє кореспондент ZAXID.NET , за відповідне звернення проголосувало 60 депутатів міськради.
«Призначення Табачника – політика і діяча проросійської спрямованості, затятого українофоба – викликало різний осуд широкої громадськості, який зростає з кожним днем.
Перебування в уряді цього патологічного україноненависника – відверте знущання та зневага до всіх українців, демонстративне приниження людської й національної самоповаги. Його призначення має замовний антидержавний характер з метою суттєво підірвати якість української освіти та науки, принизити статус української мови, зупинити реформи, спрямовані на модернізацію та інноваційний розвиток нашого суспільства. Людина з подібними поглядами не має морального права обіймати будь-які керівні посади в Україні, що становлять загрозу державній безпеці і цілісності нашої держави», - зазначено в зверненні.
Нагадаємо, як повідомлялося раніше, призначення Табачника на посаду міністра освіти і науки викликало хвилю обурення. Івано-Франківська, Львівська, Рівненська, Тернопільська, Волинська обласні ради закликали президента Віктора Януковича, прем'єр-міністра Миколу Азарова і спікера ВР Володимира Литвина відправити Табачника у відставку.
Окрім цього, до обласних рад приєдналися уже депутати Львівської, Луцької та Сумської міських рад. Також свій протест висловили Національний університет "Києво-Могилянська академія" та Український Католицький Університет.
Нагадаємо, 11 березня 2010 року новопризначеним міністром освіти став Дмитро Табачник.