Львівська міськрада витратить ₴635 тис. на соціально-культурні проекти

СуспільствоІрина Скіць, 24 травня 20162720

У рамках програми «Зробимо Львів кращим» виконком Львівської міськради 24 травня затвердив перелік громадських організацій, яким міська рада дофінансує реалізацію соціальних та культурних проектів.

Зокрема на фінансову підтримку культурних проектів із бюджету міста витратять 500 тис. грн, ще 135 тис. грн – на допомогу в реалізації соціальних проектів.

Як йдеться в рішенні, додаткове фінансування на реалізацію культурних проектів отримають 15 громадських організацій.  Найбільше фінансування отримає ГО «Віз-Арт» - 50 тис. грн на реалізацію проекту «Історія кіно для «чайників». Неформальна освітня програма для підлітків Львова».  Ще 50 тис. грн отримає ГО «Вірменська тридцять-п’ять» на проект «Колискові для Олекси».

На Фестиваль духових оркестрів та мажореток «Королівський лев» ГО «Королівський лев» дадуть 48 тис. грн. Ще 44 тис. грн отримає обласне відділення творчої спілки «Конгрес літераторів України» на проект «Простір театрів ім. Якуба Гаватовича». Академії прав людини ім. Святого Івана Боско виділять 40,6 тис. грн на проект «Хто такий Пстарк і з чим його подавати».

Допомогу у фінансуванні соціальних проектів виконком погодив п’ятьом громадським організаціям.

Найбільше фінансування – 50 тис. грн отримала ГО «Музей ідей» на втілення проекту «Львів давній – технології сучасні. Залучення львів’ян до відтворення середовища міста 18 століття».

Ще 47,2 тис. грн отримала ГО «Інститут інформаційного права» для «Створення електронного сервісу інформування мешканців про локальні події та ініціативи з робочою назвою «Новини моєї вулиці». Також «Інститут інформаційного права» отримав 10 тис. грн на реалізацію проекту «Громадського бюджету міста Львова».

ГО «Урбаністичні ідеї» отримали 16,5 тис. грн для створення «Карти ідей: залучення громадян до творення громадського простору міста». БФ «Народна підтримка воїнів АТО» отримав 11,6 тис. грн на проект «Перемога починається з тебе». 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук