Львівська міськрада визначила організації, які у 2016 році рекламуватимуться безкоштовно

СуспільствоІрина Скіць, 2 лютого 20166320
Львівська міськрада визначила організації, які у 2016 році рекламуватимуться безкоштовно

Виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив перелік громадських організацій, які безкоштовно експонуватимуть соціальну рекламу у 2016 році. Місто дає можливість впродовж року розмістити соцрекламу 1358 разів на бігбордах та 1146 разів на сітілайтах. 

Загалом до цього переліку, який затвердив виконком, увійшли 220 проектів соціальної реклами від багатьох громадських організацій, у тому числі від різних управлінь мерії та державних організацій. 

За словами керівника відділу промоції Марти Іванишин, громадські організації на початку кожного року надсилають на ім'я міського голови заявки щодо безкоштовно розміщення соціальної реклами, яку хочуть експонувати впродовж року. Після чого у відділі промоції розглядають ці пропозиції, перевіряють чи дійсно заявки подавали громадські організації і які мотиви для показ тієї чи іншої реклами.

«Спочатку нам все надсилають у текстовому варіанті. А за два тижні до заявленої дати рекламування нам надсилають макети реклами, аби ми могли перевірити чи це дійсно виглядатиме як соціальна реклама. Якщо ми маємо претензії, то можемо сказати заберіть звідти адресу абощо. Однак ми не втручаємо у художній задум реклами»,- зазначила Марта Іванишин.

За її словами, міська рада Львова не витрачає власних коштів на експонування соціальної реклами на бігбордах та сітілайтах. Рекламні агентства міста, які мають у власності сітілайти та бігборди, за законом, мають надавати 5% рекламної площі для розміщення соціальної реклами.

У лютому свою соціальну рекламу експонуватимуть 10 громадських організацій. Відділ промоції надав ZAXID.NET макети реклами, яка експонуватиметься найближчим часом. 

Фонд Святого Володимира проводить свою рекламну кампанію у рамках підтримки соціальнозначимих подій. Організація просила надати їм всього два бігборди.

Товариство допомоги «Свербиус» проводитиме рекламну кампанію «В здоровому тілі – здоровий дух». Для цього вони написали заявку на розміщення реклами на трьох бігбордах та на трьох сітілайтах. 

Відділення національного олімпійського комітету України у Львівській області проводить рекламну кампанію з популяризації найкращих спортсменів Львівщини. Впродовж року відділенню комітету мають надати 16 бігбордів. 

Впродовж року реабілітаційний центр «Перспектива» рекламуватиме свої послуги з лікування від різних залежностей. У лютому рекламна кампанія передбачає розміщення чотирьох сітілайтів.

Західне територіальне управління Національної гвардії України має намір впродовж року експонувати рекламу із підвищення рівня довіри до Нацгвардії та залучення до її лав громадян. У лютому для рекламної кампанії передбачено чотири бігборди, в загальному впродовж року на цю рекламу виділять двадцять бігбордів та десять сітілайтів. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук