Львівська міськрада змінила порядок отримання житла учасникам АТО

СуспільствоМ.В., 20 жовтня 201610790

Сьогодні, 20 жовтня, на сесії міської ради депутати проголосували за програму із правками «Про захист інтересів учасників АТО», яка розроблена для вирішення матеріально-побутових проблем учасників АТО та членів їх сімей, із врахуванням прав на безоплатне отримання земельних ділянок. Програму підтримало 49 депутатів, інформує прес-служба міськради.

Як розповіла Гелена Пайонкевич, начальниця юридичного управління ЛМР, у проекті, який напрацювала міжфракційна група, запропоновано захистити інтереси учасників АТО, які найбільше потребують такого захисту від міста.

«На відміну від першого варіанту програми, який був проголосований у квітні цього року, ми змінили черговість у програмі, поставивши на перше місце сиріт, які брали участь в АТО і які не мають куди повернутися. У другій черзі –  сім’ї загиблих, і в третій – учасники АТО, які стали інвалідами 1 або 2 групи», - зазначила Гелена Пайонкевич.

За словами Гелени Пайонкевич, комісія, яка працювала над цією програмою, прийняла рішення розглянути надання або земельної ділянки, або коштів в першу чергу тим, хто нічого не отримував – ні жодної земельної ділянки, ні жодних коштів, ні квартир від держави.

Начальниця юридичного управління також зазначила, що зараз у місті близько 5 тисяч учасників АТО перебувають у черзі на отримання житла.

Програма підлягає обов’язковому перегляду не пізніше 31 травня 2017 року з урахуванням уточнених списків претендентів на житло.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук