Львівська міськрада змінила правила прийому до громадських рад

СуспільствоІрина Рєвунова, 16 листопада 20172300

Львівська міськрада офіційно дозволила приймати нових членів до громадських рад при управліннях мерії вже після створення цих рад. За відповідну ухвалу під час засідання сесії у четвер, 16 листопада, проголосували 45 депутатів ЛМР.

Згідно з ухвалою, до типового положення про громадські ради при управліннях Львівської міської ради додано пункт про включення до громадських рад нових учасників. Як зазначається у змінах до типового положення, щоб вступити до створеної раніше громадської ради при одному з управлінь мерії, претендент має подати звернення на ім’я голови громадської ради та копію звернення на ім’я начальника відповідного управління, а також звичний пакет документів, які претенденти на участь у громадській раді подавали під час її створення.

Після цього члени громадської ради вирішуватимуть, чи приймати до свого числа нового учасника. Для прийняття рішення за нього мають проголосувати дві третини від складу громадської ради.

Як пояснив під час розгляду проекту ухвали на засіданні комісії законності начальник відділу громадського партнерства ЛМР Орест Файфурка, раніше в типовому положенні не було заборони на прийняття нових учасників. Однак, за словами Файфурки, через відсутність чітко визначеного механізму вступу до громадських рад після їхнього створення часом виникали непорозуміння і суперечки між громадськими радами та чиновниками управлінь. Відтак, ЛМР вирішила врегулювати ситуацію і офіційно дозволити приймати до громадських рад нових учасників.

Нагадаємо, типове положення про громадські ради було затверджене у березні 2016 року. Після цього розпочався процес створення громадських рад. Станом на жовтень 2017 року при управліннях Львівської міської ради було створено 24 громадські ради, до складу яких увійшло 232 учасники.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук