Львівська міськрада змінила правила розгляду електронних петицій

Кількість голосів, які має зібрати петиція, зменшили вдвічі

Петиції, які зібрали 500 голосів, розглядатимуть на сесії ЛМР

Львівська міськрада змінила правила розгляду електронних петицій. Зокрема, депутати вдвічі зменшили кількість підписів – з 1000 до 500, які має набрати петиція, аби її розглянули в ЛМР. За відповідне рішення під час засідання сесії 26 грудня проголосували 48 депутатів.

Згідно з ухвалою, відтепер петиції достатньо набрати 500 голосів, щоб потрапити на розгляд. Якщо петиція набере необхідну кількість голосів, її винесуть на розгляд депутатів ЛМР, а її автор зможе виступити на засіданні сесії. Після цього депутати вирішуватимуть, підтримати петицію чи відхили.

Нагадаємо, систему електронних петицій до Львівської міськради запровадили у лютому 2016 року. Для того, щоб петиція потрапила на розгляд, необхідно було набрати 1000 голосів протягом місяців. Спочатку проголосувати можна було, використовуючи номер мобільного телефону та електронну пошту.

Як зазначається у пояснювальній записці до ухвали, від початку роботи електронної системи (лютий – листопад 2016 року) львів’яни зареєстрували 664 петиції. 21 з них набрала 1000 голосів (орієнтовно 3% від загальної кількості).

Петиції, які набрали 1000 голосів, розглядали профільні департаменти та управління мерії та після погодження з депутатськими комісіям публікували відповідь на сайті петицій.

«Разом з тим, було виявлено випадки значної накрутки голосів за окремі петиції. Для забезпечення достовірності голосів було вирішено запровадити підтвердження особи з допомогою системи BankID. Після цього петиції на сайті продовжують реєструвати, однак за них голосує значно менша кількість людей», – мовиться у пояснювальній записці.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук