Львівська міськрада зобов’язала ЛОДА щомісяця звітувати про використання коштів на вивіз сміття

Львівська міськрада внесла зміни до ухвали про передачу ЛОДА функцій з вивозу сміття

У четвер, 20 липня, депутати Львівської міської ради підтримали внесення зміни до ухвали про передачу ЛОДА функцій з вивезення сміття зі Львова. Відповідне рішення підтримали 37 депутатів.

Як йдеться у проекті ухвали, ключовою зміною є передача ЛОДА у тимчасове управління (на два роки) не ЛКП «Львівспецкомунтранс», а лише його філію. Також четвертий пункт ухвали доповнили у частині використання коштів, які Львівська міська рада виділяє ЛОДА.

«Львівській обласній державній адміністрації у термін до 05 числа кожного місяця надавати Львівській міській раді деталізований звіт про використання субвенції, наданої у попередньому місяці згідно з пунктами 3 та 4 цієї ухвали, із зазначенням розміру та статей витрат та наданням копій підтверджуючих документів», – йдеться у проекті ухвали.

Нагадаємо, що з 30 червня Львівська ОДА взяла на себе відповідальність протягом двох років вивозити сміття зі Львова. Львівська міськрада зобов’язується сплачувати ЛОДА субвенцію у розмірі 150 млн грн у 2017 році, 300 млн грн у 2018 році та 150 млн грн у 2019 році.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук